Medwind Logo
O nasZespółUsługiCennikVouchery

Bony prezentowe

Bon Upominkowy to doskonały pomysł na prezent dla ludzi dbających o swoje zdrowie, zabieganych, którzy nie cierpią na nadmiar wolnego czasu, a po ciężkim dniu marzą o chwili relaksu i spokoju. Naszym klientom dajemy możliwość zakupu i zrealizowania fantastycznych bonów upominkowych na pakiety oraz zabiegi medyczne.

Wychodząc naprzeciw Państwa dylematom, jak sprawić radość bliskiej osobie wręczając jej oryginalny prezent od serca, oferujemy Państwu bony podarunkowe. Można je zrealizować w naszej poradni w formie masażu, zabiegu fizykoterapeutycznego lub porady u specjalisty.

Prezent
Jak wygląda voucher?

Jak wygląda voucher?

Państwo dokonujecie wyboru, którym z oferowanych zabiegów chcielibyście obdarować najbliższą osobę, my gwarantujemy wysoki poziom usług, profesjonalne doradztwo, bezpłatne konsultacje oraz szeroką ofertę zabiegową. Bony Upominkowe Medwind posiadają elegancką formę. Wydrukowane są na wysokiej jakości papierze i dodatkowo zapakowane w elegancką obwolutę. Istnieje możliwość otrzymania bonu w wersji elektronicznej (e-voucher), który otrzymacie Państwo w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku

Jak kupić voucher?

Bony wystawiamy “od ręki” i wydajemy w recepcji Medwind. Bon możemy również wysłać w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku. ​ Istnieje także możliwość zakupu indywidualnych pakietów usług dla grup, firm.

Jak kupić voucher?
Jak długo ważny jest voucher?

Jak długo ważny jest voucher?

Vouchery zakupione w Medwind ważne są 3 miesiące od daty zakupu. Obdarowana osoba z pewnością zdąży wybrać dla siebie odpowiedni termin i spokojnie zrealizować prezent. Rezerwacje terminów dostępne pod numerem telefonu 61 830 60 30.

Centrum

ZespółUsługiCennikVoucheryKontakt

© 2023 Medwind. Wykonanie - MVR Studio