Medwind Logo
O nasZespółUsługiCennikVouchery
Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe - Medwind Poznań

Zajęcia grupowe

W Medwind jakość i różnorodność usług ma dla nas kluczowe znaczenie. Kompleksowa opieka, szeroki zakres technik stosowanych przez naszych specjalistów oraz przede wszystkim ich kompetencje – każdy z tych elementów jest dla nas niezwykle ważny. Wierzymy jednak, iż pełnie zdrowia zapewnić można wyłącznie przy podejściu holistycznym, dlatego serdecznie zapraszamy na zajęcia grupowe dla ciała i dla ducha.

Seniorzy na wesoło

Jeżeli jesteś osobą w dojrzałym wieku i chcesz poprawić swoją kondycję 
fizyczną oraz spędzić ciekawie czas to te zajęcia są dla Ciebie! 
Na naszych spotkaniach zapewniamy nie tylko urozmaiconą gimnastykę, która wpłynie na poprawę Twojej wydolności fizycznej, ale również znakomitą atmosferę podszytą radością i śmiechem. Dlatego gorąco zachęcamy do wyjścia z domu. Można u nas spotkać się z sąsiadami lub poznać nowe osoby, a dodatkowo zrobić coś dobrego dla swojego ciała i zapewnić trochę radości dla ducha. 
Serdecznie zapraszamy Panie i Panów na nasze zajęcia!

Zdrowy kręgosłup

Jeżeli siedzisz w pracy wiele godzin za biurkiem, stoisz za ladą lub wykonujesz ciężką pracę fizyczną to z pewnością Twój kręgosłup woła o pomoc!
 Również wykonywane prace domowe, stres, nieprawidłowe nawyki związane z utrzymaniem postawy ciała mają olbrzymi wpływ na stan Twojego kręgosłupa. Dlatego zachęcamy, przyjdź na nasze zajęcia! Dzięki ćwiczeniom, które są prowadzone w bardzo urozmaiconej formie, nie tylko poprawisz stan swojego kręgosłupa poprzez wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy ciała, ale również poprawisz swoją kondycję fizyczną. 
Spotkasz się u nas z ćwiczeniami, które będą wymagały od Ciebie pewnego wysiłku fizycznego ale również z relaksacją i wyciszeniem. Znajdziesz tu elementy aerobiku, jogi jak i typowych ćwiczeń charakterystycznych dla różnych metod rehabilitacji! Nie odkładaj decyzji na później, a Twoje ciało Ci podziękuje.

Joga

Jeżeli szukacie zajęć, które zwiększą poziom Waszej energii i poprawią nastrój to przyjdźcie na nasze zajęcia jogi, które z pewnością spełnią te oczekiwania. Ćwiczenia jogi pozwalają się wyciszyć i uspokoić skołatane nerwy. Pomagają zadbać o kręgosłup, kości i serce. Powodują przypływ endorfin, redukują poziom kortyzolu, wzmacniają mięśnie, stawy i ścięgna. Pomagają także w przypadku problemów ze snem. Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, joga zdecydowanie jest dla Ciebie!

Zumba

Masz ochotę na przyjemny trening, który wywoła uśmiech na twarzy, pomoże spalić kalorie i zapewni solidną dawkę ruchu? Postaw na ćwiczenia w rytmie zumby! Zumba łączy w sobie elementy tańca i fitnessu. To świetna recepta na dobrą zabawę i podwójne spalanie kalorii. Poza tym zumbą nie można się znudzić. Zmieniające się układy taneczne i świetna, energetyczna muzyka gwarantują trening z uśmiechem na twarzy! Dołącz do naszej grupy! Serdecznie zapraszamy!

Centrum

ZespółUsługiCennikVoucheryKontakt

© 2022 Medwind. Wykonanie - MVR Studio