Medwind Logo
O nasZespółUsługiCennikVouchery
Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe - Medwind Poznań

Zajęcia grupowe

W Medwind jakość i różnorodność usług ma dla nas kluczowe znaczenie. Kompleksowa opieka, szeroki zakres technik stosowanych przez naszych specjalistów oraz przede wszystkim ich kompetencje – każdy z tych elementów jest dla nas niezwykle ważny. Wierzymy jednak, iż pełnie zdrowia zapewnić można wyłącznie przy podejściu holistycznym, dlatego serdecznie zapraszamy na zajęcia grupowe dla ciała i dla ducha.

Zdrowy kręgosłup

Jeżeli siedzisz w pracy wiele godzin za biurkiem, stoisz za ladą lub wykonujesz ciężką pracę fizyczną to z pewnością Twój kręgosłup woła o pomoc!
 Również wykonywane prace domowe, stres, nieprawidłowe nawyki związane z utrzymaniem postawy ciała mają olbrzymi wpływ na stan Twojego kręgosłupa. Dlatego zachęcamy, przyjdź na nasze zajęcia! Dzięki ćwiczeniom, które są prowadzone w bardzo urozmaiconej formie, nie tylko poprawisz stan swojego kręgosłupa poprzez wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy ciała, ale również poprawisz swoją kondycję fizyczną. 
Spotkasz się u nas z ćwiczeniami, które będą wymagały od Ciebie pewnego wysiłku fizycznego ale również z relaksacją i wyciszeniem. Znajdziesz tu elementy aerobiku, jogi jak i typowych ćwiczeń charakterystycznych dla różnych metod rehabilitacji! Nie odkładaj decyzji na później, a Twoje ciało Ci podziękuje.

Joga

Jeżeli szukacie zajęć, które zwiększą poziom Waszej energii i poprawią nastrój to przyjdźcie na nasze zajęcia jogi, które z pewnością spełnią te oczekiwania. Ćwiczenia jogi pozwalają się wyciszyć i uspokoić skołatane nerwy. Pomagają zadbać o kręgosłup, kości i serce. Powodują przypływ endorfin, redukują poziom kortyzolu, wzmacniają mięśnie, stawy i ścięgna. Pomagają także w przypadku problemów ze snem. Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, joga zdecydowanie jest dla Ciebie!

Zumba

Masz ochotę na przyjemny trening, który wywoła uśmiech na twarzy, pomoże spalić kalorie i zapewni solidną dawkę ruchu? Postaw na ćwiczenia w rytmie zumby! Zumba łączy w sobie elementy tańca i fitnessu. To świetna recepta na dobrą zabawę i podwójne spalanie kalorii. Poza tym zumbą nie można się znudzić. Zmieniające się układy taneczne i świetna, energetyczna muzyka gwarantują trening z uśmiechem na twarzy! Dołącz do naszej grupy! Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do nas:

  • Zdrowy kręgosłup - poniedziałki godzina 18

  • Zumba - poniedziałki godzina 19

  • Joga - czwartki godzina 18

Centrum

ZespółUsługiCennikVoucheryKontakt

© 2023 Medwind. Wykonanie - MVR Studio